Veterina

Před pár týdny se konalo první kolo přijímacích zkoušek a jelikož moje mladší sestra Katie je v deváté třídě, vydala jsem se s ní k přijímačkám. Byly dvě kola a první kolo nás zavedlo na SOŠ veterinární v Českých Budějovicích.

veterina

Asi se snaží něco dohnat 😀

Během doby, kdy se píše první test (matematika) se rozhoduji, že se vydávám do tajů zdejšího areálu. Jako první si dávám kávu a myslím si, kdoví jak jsem si polepšila. Jdu si sednout do nedalekého altánu a tam začínám sepisovat nějaké články na blog. Při prvním loknutí ale zjišťuji, že jsem si vybírala, vybírala, až jsem přebrala. Dala jsem si ‘kávu s příchutí čokolády‘ – už nikdy! Věřte mi, že na něco takového není tělo člověka stavěné.. A tak káva bohužel raději letí do koše.

veterina altan

Kouzelné místo…

veterina bloguju

Když už mám psaní dost, tak se vydávám na procházku po areálu. Hned po pár metrech mě v záhonech zaujímá červená barva, která nenáleží nikomu jinému než slunéčku sedmitečnému, jinak zvané berušce.

veterina beruška

veterina beruška

Během testu z češtiny vyrážím na návštěvu, kde mi teta spravuje chuť cappuccinem. Dokonce se na pěkně vytvořilo srdíčko. To bylo fakt  kafe!

veterina kafe2

Mám všechno naplánované tak, abych zpět do budovy přišla v době, kdy mají testy končit. Jo jenže to by ten test nesměla psát moje segra. Ta totiž měla test napsaný ještě před oficiálním koncem. Poté už vyrážíme do hlubin areálu, směrem k farmě. Přivítání probíhá ve velkém 😀

veterina

Procházíme chlévem, kde nás pozoruje několik malých kůzlátek. Jako další nás zdraví čuníci, které naše přítomnost ale vůbec nezajímá – nebo?… Venku ve výběhu se pasou koně a o pár kroků dále se pyšně prochází kohout. No nebudu to moc okecávat, můžete se podávat na pár fotek.

Odměna

A jelikož jsme celé dopoledne strávily ve škole, tak vyrážíme směrem na zasloužený oběd. No ale jelikož jsem den poté plánovala jít darovat krev, tak jsem vybírala ne moc tučné jídlo.

Musím hrdě poznamenat, že už víme výsledky, dostala se na obě dvě školy a může si vybrat tu, kterou preferuje! ♥

Mám pro vás takovou záludnou otázku…

Schválně jestli poznáte, která fotka je před testy a která po testech. Na Katie to totiž není poznat 😀 Budu ráda, když svůj tip napíšete do komentářů (první fotka X druhá fotka)..

luckastefani

 

 

4 komentáře

  1. Po testech je levá fotka 😁

    1. Ty víš, jak mám ráda pravou a levou viď? 😀

  2. Katie s brýlemi po přijímačkách a Katie bez brýlí před přijímačkami.

    1. Dobře no.. Já myslela jaká to bude tipovačka a nějaká sranda a ono nic.. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *