Píše život | Vzkaz na autě

Když už tu dnes máme ten apríl, tak jsem chtěla přidat nějaký vtipnější článek. Hned jako první mi do hlavy skočily vzkazy.. Sice nevím, jestli je to vtipnější, ale mě vzkazy, které vídám na autech v naší ulici, téměř vždy pobaví..

Vzhledem k tomu, že u nás ve městě před pár měsíci zavedli tzv. modré zóny, které znamenají placení za parkování, tak se mnoho obyvatel snaží najít ‘bezplatné‘ parkování.

A to vypadá asi následovně..

Je třeba zmínit, že už v době, kdy nebyly tyto supr čupr zóny, tak u nás v ulici a i ve všech blízkých ulicích byl problém s parkováním. A nyní nás pouhá jedna ulice odděluje od místa, kde nyní již platí modrá zóna. Samozřejmě tedy nápor na parkovací místa narostl a tudíž narostla i místa, kde se snaží řidiči zaparkovat. Protože a jelikož v těchto místech už neparkují pouze ti, co tu bydlí, případně přijedou na návštěvu, ale také ti, kteří dojíždí třeba do práce do nedalekého obchodního centra.

Samozřejmě je problém ten, když někdo bydlí v podnájmu a nemá nárok na parkovací místo v místě bydliště – ale ve výsledku to není náš problém, to je mě osobně tak trošku jedno. Co je ‘náš‘ problém, je parkování u nás v ulici! Řidiči parkují všude, kde se dá, ale i tam, kde se nedá – teda spíše nemá. Parkování na cyklistické stezce, všude kolem garáží i před garážemi, je tu obvyklé. A předepsané dodržování 5 metrů od křižovatky je tu nemožné.

Parkuješ špatně? Dostaneš vzkaz 🙂

Ale ono to pak také tak dopadá.. Někdo se totiž asi vždycky naštve a na auta, která nejsou zaparkovaná dle předpisů, dává vzkazy. Nejsou to ale ani vzkazy od policistů, ty momentálně zajímá nově upravená jednosměrka o pár ulic dál, kde nachytávají nepozorné řidiče.. Nutno podotknout, že já je tam nedávám, ale té osobě fandím. Ale jen do té chvíle, dokud nebude tyto auta nějak ničit (řekněme si, že lepení vzkazů vteřinovým lepidlem mi přijde už přes čáru)..

Přijde mi, že osobě, která vzkazy píše, začíná parkování více a více vadit. Já se ale o to více bavím, protože zároveň začínají být vzkazy vtipnější. Na některé ze vzkazů se můžete podívat se sami!

Už jste nalezli nějaký vzkaz za stěračem vašeho auta?

Lucka Stefani ♥

2 komentáře

  1. Tak to je super nápad náhodou, jen ať si to uvědomí, že špatně parkují. Já bych se u těch lístečků bavila ráda každý den 😀

    1. Mám radost z každého nového lístečku 😀 Osoba, která je píše musí mít tolik nápadů, protože jsem zatím neviděla žádný stejný lísteček 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *